• Цената е намалена.
  • Свеж
LUOTEEMI Мода Накит трговија на Големо Бои Ѓердан Гроздобер Бело Злато-Боја ААА Кубни Циркони Камен Линк Синџир Pendant Ѓердан

LUOTEEMI Мода Накит трговија на Големо Бои Ѓердан Гроздобер Бело Злато-Боја ААА Кубни Циркони Камен Линк Синџир Pendant Ѓердан

 
DEN 404.16
DEN 263.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Метална боја:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Сина, Јасно
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
10.5 мм*13mm
Бренд Име:
LUOTEEMI
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
N-2014071201
Тежина:
3.5g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
ѓердан гроздобер:
ѓердан гроздобер-LUOTEEMI
Должина:
40+5CM

Поврзани производи