• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Продажба Специјална Понуда Прилагоди е Креда Памук Крст-бод Јапонија Olfa Hbb-5b Ширина 25мм, Црното Блејд 5 Парче

2018 Продажба Специјална Понуда Прилагоди е Креда Памук Крст-бод Јапонија Olfa Hbb-5b Ширина 25мм, Црното Блејд 5 Парче

 
DEN 671.52
DEN 604.00

Стока
Во продавницата

Hbb-5b црна остар нож се Користи во HFA, NH-1, 196 B (Hyper-H), XH-1 и други OLFA големи комунални нож.


Карактеристики на производот

Тип:
По мера е Креда
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Крстот-Бод
Бренд Име:
TOWASUISEI
Модел:
На HBB

Поврзани производи