• Цената е намалена.
  • Свеж
12V 24V Линеарна Actuator Голем удар 3000N~6000N 300kg~600kg Електрични им помогнам на стап Мотор за Големи кревање платформа или Масажа кревет

12V 24V Линеарна Actuator Голем удар 3000N~6000N 300kg~600kg Електрични им помогнам на стап Мотор за Големи кревање платформа

 
DEN 1920.00

Стока
Во продавницата


Нашиот Објект се бесплатен превозот во САД,ЕУ, Азија, и секоја земја.
Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест.
Обично ние испрати стока од Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот, за 7-35days. може да пристигне на вашата адреса.
Ако ви треба брза испорака DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS,иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст.
Кога ќе се направи ред, ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница.
Ние ќе забележите следење Бр. со цел листата или испратете e-mail до вас.
Бидејќи вашето задоволство е наша цел.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација, ви благодарам.
Ние веруваме дека нашата комуникација ќе се реши проблемот за вас.
И тоа нема да ве изневерам. Знаете какви било негативни или неутрални или спор ќе му наштети на двете страни, и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.
Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа. Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Ве молиме да бидете трпеливи! Ви благодариме!
Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис.
Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад.
Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна.
Ви благодариме за вашиот разгледа нас.
Ние сме вид и искрен продавач. И се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница.
Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена.
И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации, ви благодариме!


Карактеристики на производот

Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
S 200mm, S 100mm, S 10-50mm, S 250mm, S 150mm
Напон(V):
6000N 600kg, 3000N 300kg
сертификација:
CE,CCC,ROHS,УЛ
Изградба:
Постојан Магнет
Употреба:
Брод,Home Апарат,Автомобил,Вентилатор,Електричен Велосипед
Бренд Име:
J-LOTOR
Тип:
Тубуларна Мотор
Заштита На Функција:
Експлозија-доказ
Излезна Моќност:
55w
Постојана Струја(A):
2A
Број На Модел На:
600kg линеарна actuator
Commutation:
четка
Вртежен момент:
6000N/3000N
Ефикасност:
ИЕ 3
Употреба:
Лифтот прозорец настроената
3000N(300kg):
брзина 10мм/s
6000N(600kg):
брзина 5mm/s

Поврзани производи