• Цената е намалена.
  • Свеж
Бренд KOOGIS Коњ Масло Лице Белење Навлажнувачки Длабоко Хидратантен Анти Навремено Анти-Стареењето се Разредува Pock за Нега на Кожата Ден Крим 70g

Бренд KOOGIS Коњ Масло Лице Белење Навлажнувачки Длабоко Хидратантен Анти Навремено Анти-Стареењето се Разредува Pock за Нега

 
DEN 1485.60
DEN 862.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Сертификат Број:
G154492657703
Функција:
Третман На Акни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
KOOGIS
Земја/Регион на Производство:
Кина
НЕТО-WT.:
70g

Поврзани производи