• Цената е намалена.
  • Свеж
Unibird Отпорни На Топлина Силикони Рерна Ракавица Краток Прст, Рака Клип Рерна Мит Погодно Potholder Торта Bakeware

Unibird Отпорни На Топлина Силикони Рерна Ракавица Краток Прст, Рака Клип Рерна Мит Погодно Potholder Торта Bakeware

 
DEN 97.92
DEN 74.00

Стока
Во продавницата


Unibird Отпорни На Топлина Силикони Рерна Ракавица Краток Прст, Рака Клип Рерна Мит Погодно Potholder Торта Bakeware
Производ descripation
Бренд Нови
.Пакет : 1pcs
.Материјал : силикон
.Боја : црвена.портокал. зелена.сина.
.Големина : се погледне слика


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Unibird
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
рерната мит
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
рерната мит
Материјал:
Силикони
Објектот нема:
K127
боја:
Red Blue Green Портокал
Тип:
печење & тесто алатка
Алатка Тип:
рерната мит
Употреба:
Изолација Ракавици
Temperatute:
-40℃~+260℃
дизајн:
Лизга-отпорен на
Стил:
Вафли

Поврзани производи