• Цената е намалена.
  • Свеж
TIMETANG 2018 Пролет Нова Убава Посочи Пети Висока Пета Жена Пумпи Метал Декорација ОЛ/Фустан Чевли 5/6.5/8.5 cm 3 Пета Видови

TIMETANG 2018 Пролет Нова Убава Посочи Пети Висока Пета Жена Пумпи Метал Декорација ОЛ/Фустан Чевли 5/6.5/8.5 cm 3 Пета Видови

 
DEN 2399.52
DEN 2160.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
PU
Повод:
Office & Кариера
Затворање Тип:
Тока Рака
Моден Елемент:
Метал Декорација
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Горниот Материјал:
PU
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Бренд Име:
TIMETANG
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Сандала Тип:
Глуждот Рака
Обвивка Материјал:
PU
Со Платформи:
No
Стил:
Канцеларијата Дама
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Поврзани производи