• Цената е намалена.
  • Свеж
Двоен змеј Виси плакета STL формат 3d модел STL помош за cnc STL формат 3d Олеснување Модел STL Рутер 3 оска Engraver ArtCam

Двоен змеј Виси плакета STL формат 3d модел STL помош за cnc STL формат 3d Олеснување Модел STL Рутер 3 оска Engraver ArtCam

 
DEN 960.00
DEN 605.00

Стока
Во продавницата


Двоен змеј Виси плакета STL формат 3d модел STL помош за cnc STL формат 3d Олеснување Модел STL Рутер 3 оска Engraver Art Cam
Напомена : фотографиите да ви покаже моделот квалитет,пред исплата,ве молиме мислам дека повеќе.
Формат : STL
По плаќањето,ве молиме оставете ја вашата e-mail адреса,тогаш ние ќе ја испратите на вашата e-mail адреса во 1-2days.(Бидејќи Aliexpress треба 24hours да се провери редоследот)
Како производи се copyable,па ние не прифаќаме враќање или размена на стоки.Се надевам дека клиентите можат да ја разберат.Ви благодарам многу!
Опис :
Модел за CNC машина алатки 3d помош за програмирање како Artcam, Type3,JD боја програми. Рутер мелница. STL формат
Ова е дигитален производ! Вклучува датотеки во STL формат да се изгради свој toolpath. Овој производ е дизајниран за CNC machining.
По плаќањето, јас сум праќаш пошта датотеки во STL формат или можете да ги преземете од мојот линк!
Вие не може да го продаде овој модел да го дистрибуирате. Forpersonal употреба.
Модел не може да издаваат на трети лица во било кој медиум, вклучувајќи ги и, cd, dvd подигнати на веб-сајтови, ftp сајтови, се пренесува во било електронски пат
Јас веднаш напишете позитивни повратни информации штом се добие позитивен фидбек од Вас.
Пред купување на модел, бидете сигурни дека ќе може да увоз (не се отворени директно) моделот.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
RMILLgoc
CNC или Не:
CNC
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
0001
Објектот:
3d модел stl

Поврзани производи