• Цената е намалена.
  • Свеж
Секси v вратот кавга рака backless завој мини фустан жените Слаби плажа возбудува фустан 2018 Летен фустан bodycon vestido црвена

Секси v вратот кавга рака backless завој мини фустан жените Слаби плажа возбудува фустан 2018 Летен фустан bodycon vestido црвена

 
DEN 1214.40
DEN 850.00

Стока
Во продавницата


Answer : ___________________________ NOTE :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
81556
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Возбудува
Бренд Име:
QXSLZQ
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте

Поврзани производи