• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил Пред Долниот Центар Браник Решетка+Магла Светлина Grilles Црна За ФОЛКСВАГЕН GOLF MK6 2009 2010 2011 2012 2013

Автомобил Пред Долниот Центар Браник Решетка+Магла Светлина Grilles Црна За ФОЛКСВАГЕН GOLF MK6 2009 2010 2011 2012 2013

 
DEN 618.24
DEN 618.00

Стока
Во продавницата


Пред Долниот Центар Браник Решетка+Магла Светлина Grilles Црна За "ФОЛКСВАГЕН" GOLF MK6 2009 - 2013
Спецификација :
Број на модел : 849092
Име на производ : Предниот Браник Решетката
Состојба : Нова
Материјал : Високо Квалитетна ABS пластика
Боја : црна
Димензија :
Центар Браник Решетка : Должина : 93cm Ширина : 15cm
Правец на ветер : Светлина Решетка : Должина : 45см Ширина : 14.3 cm
Fitment :
Центар Браник Решетка : За "ФОЛКСВАГЕН" GOLF MK6 2009 - 2013
Компатибилност Е Само За Референца. Ве Молиме Да Се Спореди Со Вашиот Оригиналот Пред Купување!
Answer : ___________________________ Note :
1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
2.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см)
3.Не Постојат Инструкции Се Вклучени Во Овој Комплет.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!
Пакетот Вклучува :
1 x Центар Браник Решетката
2 x Магла Светлина Grilles (Лево и Право)


Карактеристики на производот

боја:
правец на ветер
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
Autoleader
Модел Година:
2009-2013
Име На Модел:
849092
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
93cm
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
предниот браник решетката
Тип На Објект:
Дербито Скари

Поврзани производи