• Цената е намалена.
  • Свеж
Хидраулични 26mm Машки да 15mm Женски Хексадецимален Черупка Редуктор Цевки

Хидраулични 26mm Машки да 15mm Женски Хексадецимален Черупка Редуктор Цевки

 
DEN 267.36

Стока
Во продавницата

Име На Производ Месинг Хексадецимален Черупка
Машки Навој Дијаметар 26mm/ 1.023" Женски Навој Внатрешниот Пречник од 15mm/ 0.59" Вкупната Големина 12 x 30мм/ 0.5" x 1.2"(H*Макс.D) Материјал Месинг Боја На Тон Злато


Карактеристики на производот

Поврзани производи