• Цената е намалена.
  • Свеж
10 Парчиња Индивидуализира Спортски Автомобил Опфаќа налепници Автомобил-Стил За рено duster megane 2 логан лагуна 2 clio автомобил додатоци

10 Парчиња Индивидуализира Спортски Автомобил Опфаќа налепници Автомобил-Стил За рено duster megane 2 логан лагуна 2 clio автомобил

 
DEN 959.52

Стока
Во продавницата

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Откине и залепете ја налепницата на вашиот автомобил.Чистење на вашиот автомобил површината каде ќе се залепи и да пресуши. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.Ние не гарантираат добијат време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Гаранција & Одржување : 1.
100% Нов бренд СПОРТСКИ УМ и добар квалитет
Материјал : МИЛЕНИЧИЊА
Водоотпорен, Бледнеат-отпорни, самолепливи
Лесно за употреба. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Се враќа : 1.Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Лесно чистење & одржување.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Ние нудиме на 1-месец слободна замена.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Повратни информации : 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние може да го прилагодите други стил и боја налепница, ако не се најде она што го сакате во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ви благодарам.Купувачот треба да се обиде да се поднесе daim со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Силен визуелен ефект.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ве молиме бидете сигурни дека големината е она што го сакате, пред купување, белата е боја како сребро,не 100% чиста бела, ако умот ве молиме не цел
Големина : 29*9cm
боја : црна, бела и сребрена, црна и црвена, сребрена бела и црвена
Употреба : 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Боја Несовпаѓање : 1.Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
DIY свој личен автомобил.Почекајте да се исуши(имаме intall meathod на крајот може да биде референца)
Пакет Се Вклучени
10 парчиња автомобил налепница
Ние гарантираме за безбедно и сигурно шопинг искуство, па да не грижете се, тоа, ако не можете да доби вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
спортски ум
Налепница Сместување:
глава
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
C09
Објектот Должина:
29cm
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
0.025cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници

Поврзани производи