• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Врвни Мода Временски ограничени Памук Јапонија Olfa R | Scs - 3 Повеќенаменски Работа Ножици Со парична Казна Sawtooth Antiskid

2018 Врвни Мода Временски ограничени Памук Јапонија Olfa R | Scs - 3 Повеќенаменски Работа Ножици Со парична Казна Sawtooth

 
DEN 733.44
DEN 660.00

Стока
Во продавницата


Јапонија увезени OLFA Модел : SCS-3 Мулти-цел работат ножици со парична казна serrated не се лизга


Карактеристики на производот

Тип:
Ножици
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Крстот-Бод
Бренд Име:
TOWASUISEI
Модел:
SCS

Поврзани производи