• Цената е намалена.
  • Свеж
ДОКСА 6Pcs Висок Квалитет USB Приклучок за Префрлување Кабел Подигнат Интерфејс 5KD035726A За ФОЛКСВАГЕН Jetta 5 Scirocco Голф 6 RCD300 RNS315 RCD510

ДОКСА 6Pcs Висок Квалитет USB Приклучок за Префрлување Кабел Подигнат Интерфејс 5KD035726A За ФОЛКСВАГЕН Jetta 5 Scirocco Голф

 
DEN 3707.04
DEN 2373.00

Стока
Во продавницата

USB Интерфејс Switch За "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ JETTA MK5 MK6 RCD300 RCD510 RNS315 ОЕМ Дел Број : 5 KD 035 726 A Осветленост Дел Број : 5 KD035726 A Пакет листата : USB Преклопник Копчето*6pcs
Поддржува Ali Express Прифатени Методи За Плаќање : Со Кредитна Картичка Alipay И Други Модели На Плаќање.
Сите производи Треба да Се провери И Спакувани Пред да ја Испратите.Проектот Ќе Се Реализира Во Рок Од 1 Работен Ден По Клиентот Плаќа За Цел.И Производот Е Нов И Доаѓа Со Гаранција.
1.Ние нудиме Забрзан Меѓународен Транспорт 3-7days Да Пристигне во Светот. Време На Испорака Варира Во Зависност Од Вашата Локација И Превозот Агент Можете Да Изберете. Нашите Цени Се со Бесплатен Превозот, Ако Сакате Побрзо Брзина, ве Молиме да Обрнете Други Трошоците за Превозот (DHL,Fed Ex,UPS-от). 2.Следење На Број, Ќе Бидат Доставени До Купувачот За Референца По Испраќаат. 3.Нашата Цена Е Цена Со Исклучок На The Tariffs. Но Ние Имаме Одговорност Да соработуваат Со Клиенти за Да се Заврши Царинење.
Ако Имате Некои Прашања За Овој Производ, Или Испорака.Ве Молиме Контактирајте Со Нас Веднаш Штом Е Можно Да Се Комуницира, Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Одговори На Вас, Нашата Цел Е Да Се Направи Сте Задоволни.
Нашиот Работен ден Од понеделник До сабота 9 : 00 часот-6 : 00pm .
Вашиот Пет-Ѕвезда Повратни Информации Е Многу Важна За Нас. Ако Сте Задоволни од Нашите Услуги И Производи, ве Молиме да Ни Даде Пет-ѕвезда како и Повратни информации И Позитивни Коментари.


Карактеристики на производот

Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
2004,2011,2013,2010,2012,2009,2005,2006,2007
Тип На Објект:
Прекинувачи
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
ABS Пластика
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Тежина:
10g
Објектот Висина:
3.7cm
Специјални Функции:
USB Интерфејс Префрлате
Година:
2004-2013
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Бренд Име:
докса
Име На Модел:
5KD 035 726A
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Напон:
12V
Посветеност гаранција:
1 година

Поврзани производи