• Цената е намалена.
  • Свеж
LUOTEEMI Долг Ѓердан Бакар CZ Популарни Распространети Модерен Накит, Украс За Жените Сопруга Девојка Подарок Партија Годишнината Матурска

LUOTEEMI Долг Ѓердан Бакар CZ Популарни Распространети Модерен Накит, Украс За Жените Сопруга Девојка Подарок Партија Годишнината

 
DEN 3111.84
DEN 2023.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Torques
Број На Модел На:
N-2017081011-15D15
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
LUOTEEMI
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Никој
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Големина:
70CM
Тежина:
50.62g
позлата:
nilckle и да доведе слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Подарок / Партија / Матурска
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост женски и, најдобро одговараат за вечер фустан
is_customized:
Yes
ѓердан ѓердан:
ѓердан ѓердан-teemi
Стил:
Романтични

Поврзани производи