• Цената е намалена.
  • Свеж
Ymitn Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Flex Кабелот За Nokia n95 n95 8gb

Ymitn Мобилни Електронски панел плоча Плоча Кола Flex Кабелот За Nokia n95 n95 8gb

 
DEN 864.00
DEN 821.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
Ymitn плоча за Nokia n95 n95 8gb 100% Совршено се вклопуваат. Замени скршен, оштетени или испукани мобилни домување. Не 100% Сосема Нов.
Пакет се вклучени :
плоча x 1pc
Слики :


Карактеристики на производот

боја:
N95 Со Wifi, N95, Без Wifi, N95 8gb Со Wifi, N95 8gb Без Wifi
Број На Модел На:
n95 n95 8gb
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
Ymitn
Состојба:
Нови

Поврзани производи