• Цената е намалена.
  • Свеж
10мм Широк Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Taoism Bagua Прстен Накит за Мажи Големина 8.5 9 10 11 12

10мм Широк Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Taoism Bagua Прстен Накит за Мажи Големина 8.5 9 10 11 12

 
DEN 1339.20

Стока
Во продавницата


Точка Име
10мм Широк Гроздобер Солидна 925 Sterling Silver Taoism Bagua Прстен Накит за Мажи Големина 8.5 9 10 11 12
Клучни зборови
Bagua Прстен,Sterling Silver Bagua Прстен,Bagua Прстен за Мажите,итн.
Количина
1 парче
Материјал
925 Sterling Silver
Ширина
10мм
Забелешки
5% попуст за 3 парчиња


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Метална боја:
Црна
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Бренд Име:
Aboops
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
10мм
Број На Модел На:
A00265
Стил:
Гроздобер
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Писмо
Функција:
Декорација
боја:
Црна
N.W.:
Околу 10 G
Материјал:
925 Sterling silver
Големина:
8.5-12
Тип:
фабрика прстен

Поврзани производи