• Цената е намалена.
  • Свеж
2 парчиња пред мека гума ветробранското стакло шофершајбната wiper ножеви За KIA Cerato 2006-2017

2 парчиња пред мека гума ветробранското стакло шофершајбната wiper ножеви За KIA Cerato 2006-2017

 
DEN 959.52

Стока
Во продавницата


2 парчиња пред ветробранското стакло шофершајбната wiper ножеви Мека Гума Шофершајбната Wiper Ножот За KIA Cerato 2006-2017
Големина : 24"+16"
Апликацијата Рака Тип : кука J
Ве молиме мерка вашиот постоечки ножеви за да се утврди која големина ти треба
Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 2 парчиња (Патнички Страна и Возачот Страна)
Материјал : Висок Степен на Природна Гума insures максимална ефикасност
Функција :
Обичај се Вклопуваат, директна замена на старите.
1 Милиони Пати на Бришејќи.Температурата Толеранција : +158 F да -40 F (+70 C да -40 C)
Уникатен три секции дизајн важи дури и притисок по целата должина на ножот
Тензија меморија се однесува дури и притисок по должината на целиот сечилото lengt
Специјално помеша гума обезбедува крајната мазна, чиста, дијалог-бесплатна избрише
Аеродинамичен дизајн значително го намалува влечете, бучава и правец на лифт
Ја спречува мраз и снег start-up од изложеноста на метал/пластика компоненти
Пакет :
1 Pcs 24" (600mm) Возачот Страна Wiper Сечилото
1 Pcs 16" (400mm) Патнички Страна Wiper Сечилото
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови ист како нашиот фото покажува и големини.
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време.
Плаќање Информации :
1. Сликите се за повикување само, бидејќи фото причина. Ве молиме да земете во објект ќе го добиете како стандард.
2. Ве молиме укажуваат на вашите лични барања, како што се бои, пакети, вредноста на декларацијата итн. во aliexpress 's порака кога ќе се плаќаат до нас
3. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Овие трошоци се на купувачот одговорност .
Превозот
Вашето купување ќе се испраќаат преку стандард воздухопловната, време на Испорака за 15-27 работни дена. Некоја земја може да го одложи 2-3 недели.
Ние брод стоката во рок од 2 работни дена од приемот расчисти исплата.
Контактирајте со нас
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај, Празници итн причина, понекогаш непредвидливи одложувања може да се случи. Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа.
Внимание :
Ако сакате стоката под итно да, ние може да го испрати со ЕМС или UPS-от,DHL и сл. Но мора да се плус некои товар .Дали контактирате со нас на прво ако сакате да се промени за да EMS,UPS-от,DHL и сл курир.


Карактеристики на производот

Материјал Тип:
Природна Гума
Kia Модел:
Cerato
Објектот Ширина:
1cm
Kia Cerato-Година:
2006,2009,2011,2007,2010,2008,2013,2012
Објектот Тежина:
0.8kg
Бренд Име:
tommia
Име На Модел:
шофершајбната wiper
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017Year
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
Kia

Поврзани производи