• Цената е намалена.
  • Свеж
ZUCZUG 3 Set A / C Притисок Сензор Switch + Кабел Подигнат Приклучокот За ФОЛКСВАГЕН Jetta 4 5 Голф MK5 MK6 Passat Б5 Б6 Поло Fabia 1J0 959 126

ZUCZUG 3 Set A / C Притисок Сензор Switch + Кабел Подигнат Приклучокот За ФОЛКСВАГЕН Jetta 4 5 Голф MK5 MK6 Passat Б5 Б6 Поло

 
DEN 1985.76
DEN 1410.00

Стока
Во продавницата


Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2006-2011 "ФОЛКСВАГЕН" З 2009-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1999-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 1996-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 1999-2006 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 1996-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2006-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 2003-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1999-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 2006-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Голф Плус 2005-2009 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Б6 2001-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 MK5 1999-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот T5 2003-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI MK4 MK5 MK6 1998-2013 А1 2011-2014 TT 1999-2011 Q7 2007-2014 A3 S3 1997-2013 Седиште Леон 2000-2010 Seat Ibiza 1999-2010
Seat Altea 2004-2010
Седиштето Толедо 1999-2009
Седиштето Кордоба 2000-2009
Seat Alhambra 2003-2013 Yeti 2010-2013 Fabia 2000-2013 Врвен 2008-2013 Octavia 1997-2013 Дел Број : 1 K0 959 126 E 1 K0 959 126 НА 1 K0 959 126 Б 1 K0 959 126 D 5 K0 959 126 1 J0 959 126 3 B0 973 703 ФАКС G Компатибилен Дел броеви : 1 K0959126 E 1 K0959126 A 1 K0959126 B 1 K0959126 D 5 K0959126 1 J0959126 1 K0-959-126-E 1 K0-959-126-НА 1 K0-959-126-Б 1 K0-959-126-D 5 K0-959-126 1 J0-959-126 1 K0 959 126 E 1 K0 959 126 A 1 K0 959 126 B 1 K0 959 126 D 3 B0 973 703 G 3 B0973703 G 3 B0-973-703- G Пакет состав : A/C Притисок Сензор Switch 1 J0 959 126 Количина 3 Автомобил A/C Притисок Сензор Врска Подигнат 3 B0 973 703 ФАКС G Количина 3


Карактеристики на производот

Фолксваген Модел:
Голф
Голф-Година:
2004,2003,2000,2013,2005,2001,1998,2007,2011,2002,2010,2012,2009,1999,2006
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Бренд Име:
ZUCZUG
Година:
1998-2013
Материјал Тип:
Метал
Објектот Ширина:
2.3cm
Објектот Должина:
6.1cm
Специјални Функции:
A/C Притисок Сензор Switch За Полнење
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Дијаметар:
6.15cm
Име На Модел:
1J0 959 126 1K0 959 126 E 3B0 973 703 ФАКС G
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Висина:
1.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име на производ:
A/C Притисок Сензор Switch За Полнење
Производ инсталација локација:
Внатрешни работи
Производ Дел Број:
1K0 959 126 E 1K0 959 126 НА 1K0959126B 3B0 973 703 ФАКС G 3B0973703G
Другиот Дел Броеви:
1K0 959 126 D 5K0 959 126 1J0 959 126 1K0959126D 5K0959126
Соодветните модели на автомобили:
ФОЛКСВАГЕН EOS З Бора Поло Lupo Caddy Touran Sharan Буба Touareg Голф
модели на автомобили:
ФОЛКСВАГЕН Passat Jetta Транспортерот Седиште Леон Ibiza Altea Толедо Кордоба Alham

Поврзани производи