• Цената е намалена.
  • Свеж
Автомобил табла опфаќа мат за Hyundai Moinca 2009 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

Автомобил табла опфаќа мат за Hyundai Moinca 2009 години Левата рака се вози dashmat подлога цртичка покрие авто табла додатоци

 
DEN 1919.52
DEN 998.00

Стока
Во продавницата


Ве молиме кликнете за да добијат сини картони пред купување на производот, кога плаќање не't заборавајте да го користат, ви благодариме!
Сликата на вашиот предмети :
здраво драги пријатели, ако примите рампа модел не поддржуваат ќе автомобил , ве молиме прво време да контактирате со мене , јас веднаш ќе комуницира со вас , и да си одат за да се реши проблемот , ве молиме да не't open спор ,ви благодариме!
Ве молиме потврдете го на табла како исто како твое автомобил
За Hyundai Moinca 2009 години и 7 Hyundai Sonata 2004-2008 години
Детална слика за прецизно сечење :
Како да се инсталира : ве молиме видете на слика


Карактеристики на производот

Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
FUWAYDA
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
Други
Налепница Сместување:
глава
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
50inch
Вид На Налепница:
Други
категорија:
табла опфаќа
Поддршка за:
За Hyundai Moinca 2009 години,

Поврзани производи