• Цената е намалена.
  • Свеж
led e14 Посмодерна Бакар Стакло LED Светилка LED Светло.Pendant Светла.Pendant Светилка.Pendant светлина За Dinning Соба, Спална соба

led e14 Посмодерна Бакар Стакло LED Светилка LED Светло.Pendant Светла.Pendant Светилка.Pendant светлина За Dinning Соба, Спална

 
DEN 38832.00
DEN 36114.00

Стока
Во продавницата


Англиски и на руски јазик јазици се достапни тука!
Prodcut Информации :
1.Напон : AC90-260 V
2. Боја : како на сликата покажува
3. Светла Боја : Бела/Топло
4. Материјал : бакар,стакло
5. Извор на светлина : E14 LED Сијалица
6.Е светилки вклучени : Да
7.Пакување : .Извоз стандард пакување : пена+картон+дрвени гајби/случај ако е потребно.


Карактеристики на производот

Боја На Каросеријата:
4light, 10light
Wattage:
warm light, white light
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,ССА,УЛ,VDE,LVD,CCC,CE
Стил:
Модерна
Место:
Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби
Техника:
обложено
Абажур Боја:
Злато
Број на извори на светлина:
4
Број На Модел На:
3698180301501
Напон:
90-260V
Гаранција:
3Years
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
15-30square метри
Заврши:
Полиран Бакар
База Тип:
E14
Инсталација Тип:
синџир pendant
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Бакар
Извор На Светлина:
e14 led сијалица
Материјал:
Бакар,Стакло
Примена:
Спалната Соба Dinning Соба

Поврзани производи