• Цената е намалена.
  • Свеж
1pcs 10-45mm Азот Обложени ХСС Спирала Ритам Чекор Конус Ударна Дупка Машина Малку

1pcs 10-45mm Азот Обложени ХСС Спирала Ритам Чекор Конус Ударна Дупка Машина Малку

 
DEN 960.00
DEN 672.00

Стока
Во продавницата


Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок quanlity Nitriding црна спирала ритам дупчење скала 10-45 MM
Спецификации : месо тело : Триаголник круг рачка Материјал : HSS4241 Површински Третман : азот третман (зголемување на цврстина и отпорност на триење) 8 зачекори : 10,15,20,25,30,35,40,45 MM
Пакет се Вклучени : 1pcs спирала ритам дупчење скала


Карактеристики на производот

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
fixmee
Тип:
Основни Вежба Малку

Поврзани производи