• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Ново Жените Мода Лежерни Фармерки Beading Hols Синото Копче Летаат Високо Половината Слаби Тенок Молив Панталони

2018 Ново Жените Мода Лежерни Фармерки Beading Hols Синото Копче Летаат Високо Половината Слаби Тенок Молив Панталони

 
DEN 748.32
DEN 711.00

Стока
Во продавницата

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Мода и уникатен дизајн !
Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет На Гроздобер Директно Тенок одговара со Бисери
на ниски пораст гроздобер стил фармерки со бисери. Пет џебови. Пред копче и поштенски за прицврстување на
Ве молиме проверете ја големината детали пред донесувањето на вашето плаќање на Пакетот содржи : 1 Жени Фармерки
Преглед


Карактеристики на производот

Големина:
26, 27, 28, 29, 30
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
Beading Дупка Фармерки
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Должина:
Full Length
Декорација:
Beading,Дупка
Ткаенина Тип:
Лента
Одговара Тип:
Слаби
Измијте:
Медиум
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Половината Тип:
Висок
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените

Поврзани производи