• Цената е намалена.
  • Свеж
Incar камера интерфејс за audi q3 додатоци мултимедијален интерфејс со паркинг упатства

Incar камера интерфејс за audi q3 додатоци мултимедијален интерфејс со паркинг упатства

 
DEN 9504.00
DEN 8934.00

Стока
Во продавницата


Возила Медиумите Видео Интерфејс За АУДИ 3 G / 3 G Плус СМИ А1 Q3 А4 А5 А6 П5 A6 Q7 A7 A8
Ова видео интерфејс, работи на стандардни 6.5 "и висока 7" фабрика на екранот За АУДИ
А1 Q3 А4 А5 А6 П5 Q7 A7 A8 2009-2015
*Тоа е еден начин пред приказ на камерата сигнал на текст за да додавате надворешни пред камера додаток.
*Тоа е еден начин rear view camera сигнал на текст за да додавате надворешни обратна камера додаток.
*Со активно паркинг упатства систем,се движат од воланот.
*Со ОЕМ радар сензори за детекција покажува на екранот.
*Автоматско префрлање на тркалата-видете камера текст на ангажирање на обратна опрема.
*ШВ НАТОПИ switcher поставување за да изберете резолуција 480x234 или 800x480.
*Компатибилен фабриката следи и 6.5 инчи или 7 инчен екран.
*Со 4pins круг LVDS конектори излез на оригиналната екран.
*ОЕМ моќ кабел plug and play инсталација,не треба да се намали некој од оригиналот на жици.
Ние сме во потрага за промет на големо трговија на мало програмерите за соработка,
нашата предност е да се обезбеди силна техничка поддршка и најдобра услуга,
ако сакате да знаете повеќе детали на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега !
Нашите Услуги
Гаранција
1. Една година гаранција е обезбедена за сите модели.
2. Сите производи се строго Квалитет Провери во куќата пред пакување.
3. Сите производи се добро спакувани пред превозот.
Испорака
1.Мини цел ќе биде доставен во рок од 1-5 работни дена по приемот на плаќање.
2.За нарачка над 500pcs или прилагодено цел, олово време ќе биде 15-30 дена по приемот на плаќање. Ве молиме контактирајте го нашиот продажен да бидете сигурни дека сегашниот попис.
4.Испорака : Express (Fed Ex, DHL, EMS) или со вашиот спедитор
ОЕМ и ODM
1.Персонализација на логото и брендот се печати на уредот или кутија
2.Понуда на firmware-от, измена услуга
3.Се прилагодите дизајн во најголемиот дел цел


Карактеристики на производот

Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Алуминиум Легура
Материјал Тип:
ABS
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
GZBBAO
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
2M
Внеси 1:
Задна камера
Вметнете 2:
Предната Камера
факултативна:
DVR
pdc:
ОЕМ радар сензор екранот
Инсталација:
plug and play
Паркинг упатства :
IPAS
Задната камера се префрлите :
автоматски
Предната камера префрлате :
притиснете го копчето оригиналниот

Поврзани производи