• Цената е намалена.
  • Свеж
AC напон 220v Дизел Пумпа за Масло Пумпа

AC напон 220v Дизел Пумпа за Масло Пумпа

 
DEN 3600.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

моќност:
Електричен
Структура:
Авто-Priming Пумпа
Притисок:
Висок Притисок
Примена:
Премерување
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Вода
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
LK-60-220AC
Гориво:
Електричен
Напон:
220V
Модел:
LK-60-220AC
моќност:
120W
испорака глава:
10-15 милиони
Вшмукување:
3-9m
Капацитет:
60L/min
Медиум:
Дизел kerosene
Дијаметар:
g3/4
Големина:
13X22X10cm
забелешка:
Без бензин

Поврзани производи