• Цената е намалена.
  • Свеж
На високо-одделение од нерѓосувачки челик сечење месо slicer машина електрични месо slicer зеленчук за јадење машина 110/220V 750W 1PC

На високо-одделение од нерѓосувачки челик сечење месо slicer машина електрични месо slicer зеленчук за јадење машина 110/220V

 
DEN 57984.00

Стока
Во продавницата


На високо-одделение од нерѓосувачки челик сечење месо slicer машина електрични месо slicer
зеленчук за јадење машина 110/220 V 750 W 1 PC
Ако имате нешто друго да се разбере, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори внимателно.
Производ екранот
Спецификации :
Напон : 110 V/220 V
Моќност : 750 W
Принос : 800kg/h
Тежина : 80kg
Се хранат влезот : 280*216mm
Излез : 270*300мм
Вкупната големина : 660*380*720mm
Парче ширина : 2,5 mm
Употреба : парче, делите
Задоволството На Клиентите :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.


Карактеристики на производот

боја:
220V, 110V
Диск:
Моторни
Број На Модел На:
GY-QR-180
Бренд Име:
LZHZXY
Оперативен Брзина:
800kg/h
Примена:
Други
Напон:
110V/220V
моќност:
750W
Принос:
800kg/h
Тежина:
80kg
Се хранат доводното:
280*216mm
излез:
270*300мм
Вкупната Големина:
660*380*720mm
Парче ширина:
2.5 mm
Користи:
парче, делите

Поврзани производи