• Цената е намалена.
  • Свеж
ABS Мат Внатрешни Додатоци Задните Трупот Вратата Контрола на Копчето Покрие Намали За Volvo XC 60 XC60 SUV 2018 2019 Авто Делови

ABS Мат Внатрешни Додатоци Задните Трупот Вратата Контрола на Копчето Покрие Намали За Volvo XC 60 XC60 SUV 2018 2019 Авто Делови

 
DEN 574.56
DEN 477.00

Стока
Во продавницата


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци) Компатибилен Автомобили : За Volvo XC60 SUV 2018 2019
Опис : Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Висок Квалитет ABS Вклучуваат : 1 buc/set за 1 автомобил . Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно Инсталирање,wihtout било tools.3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Step1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Step2 : отстрани 3m лепак во грбот;
Step3 : топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи (Canmazon;LTD) не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние (Canmazon;LTD) испратете е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
canmazon
Материјал Тип:
ABS Мат /Јаглерод Firber
Објектот Должина:
18cm
Објектот Висина:
5m
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
126111
Објектот Ширина:
10cm
Година:
2018-2019
Објектот Тежина:
1kg

Поврзани производи