• Цената е намалена.
  • Свеж
За Samsung Galaxy Tab Со 9.7 Заштитна кожа покрие случај за samsung GALAXY Tab Со 9.7 T555 T550 9.7 таблет случаи мачка Серија

За Samsung Galaxy Tab Со 9.7 Заштитна кожа покрие случај за samsung GALAXY Tab Со 9.7 T555 T550 9.7 таблет случаи мачка Серија

 
DEN 681.12
DEN 538.00

Стока
Во продавницата

Опис На Производот : 1. нови 100% 2.Висок квалитет на случај 3.Мода, популарна, удобно 4.Добра визија чувство и натпревар со разубават стил 5.Може да се појавување на вашиот таблета 6.Совршено одговара на обликот Спецификации : содржина : Таблета случај x1; таблета не вклучуваат


Карактеристики на производот

Функција:
Мека,Капка отпор,Анти-Прашина
Ширина:
0cm
Должина:
0cm
Модел Компатибилност:
За samsung GALAXY Tab Со 9.7 T555 T550 9.7
Стил:
Моден
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Meracly
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
За samsung GALAXY Tab Со 9.7 T555 T550 9.7
Материјал:
кожа

Поврзани производи