• Цената е намалена.
  • Свеж
20 Компјутери 5/8 x 19/64 x 7/32 DC Електричен Мотор Јаглерод Четка

20 Компјутери 5/8 x 19/64 x 7/32 DC Електричен Мотор Јаглерод Четка

 
DEN 273.60

Стока
Во продавницата

Име на производ Јаглерод Четка Јаглерод Големина на Четката 16mm x 7.5 mm x 5.5 мм/ 5/8" x 19/64" x 7/32"(L*W*T) Должина(Приближно) 35mm/1.4" Материјал Јаглерод, Метална Боја Црна,Тон Злато


Карактеристики на производот

Тип На Мотор:
dc мотор

Поврзани производи