• Цената е намалена.
  • Свеж
зима девојки sweatshirt Дебели кашмир не е превртена деца дуксери база кошула пеперутка јазол високо-necked се повлече reine des neiges

зима девојки sweatshirt Дебели кашмир не е превртена деца дуксери база кошула пеперутка јазол високо-necked се повлече reine

 
DEN 792.00
DEN 475.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5, 6, 7
Бренд Име:
Baletongnian
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Кашмир
Вратот Pullcord:
без
Глава Pullcord:
без
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Суичери

Поврзани производи