• Цената е намалена.
  • Свеж
Еднорог Фламинго Кактус Телефон Случај За Samsung Галакси J7 Про J5 2017 Силикон Нови Меки Тенок TPU Задниот Поклопец J3 2017 J330 J530 J730

Еднорог Фламинго Кактус Телефон Случај За Samsung Галакси J7 Про J5 2017 Силикон Нови Меки Тенок TPU Задниот Поклопец J3 2017

 
DEN 187.20
DEN 154.00

Стока
Во продавницата

Ние ќе се обидеме потрудиме да slove вашиот проблем што е можно побрзо.
Почитувани Клиенти :
Добредојдовте дојде до нашата продавница !! ние сме професионални фабрика, ние дизајн и производство на високо квалитетни модни мобилен телефон случај и ги покрива.
1 Е било попуст за крупни цел?
Да ! ние може да обезбеди трговија на големо цена. Нормално, пратката ќе пристигне во периодот следната слика е прикажано. За да бидете сигурни на телефон и адреса која ќе лево е во право, ние само ќе ја достави на адресата што сте оставени во aliexpress систем. Ако сè уште никој премногу долго, можеби тоа е вратено од Сопствени. Нашата цел е да ја добиете вашата цел да ви стигне во најдобриот начин на кој ви се допаѓа.ако ви требаат повеќе или сакате да се прилагоди производи, само pls контактирајте со нас слободно преку е-маил или trademanager. Нормално, ние може да испрати 1-3 дена по испративме на вашата исплата. ние прифатливо OEM наредби, исто така, поддршка на големо и пад на превозот.Што ако јас сум незадоволен со случајот?
Откако сте го добиле вашиот случај, без разлика што проблемите што ги имаат, pls се чувствуваат слободни да контакт. Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ни остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас.
Нормално, ако информациите покажува испрати во странство од Кина, но нема информации покажува пристигна во земјата на дестинација, тогаш тоа треба да биде во Прилагодено дестинација.Колку време е потребно за да се дојде?
Општо земено, ние ќе организираме на пратката во рок од 1-3 дена откако исплата потврди, а ние соработуваме со DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX (5-7days), и ЕМС (13-30days. Можете да ги пратите информации на интернет
Мали парцели ќе ги ажурира информациите во 7 дена по породувањето, изразат ќе имаат конечниот следење на број во 1-2 дена за поминување во Хонгконг.
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, EMS, хонг конг Воздухопловната по ваш избор. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(освен одмор)
2. Ако постои било каков проблем во врска со вашата нарачка, ве молиме контактирајте директно со нас за решение наместо да почне расправа за aliexpress.
Меѓународен испорака е во голема мера зависи од испорака компанија и локалните обичаи/давачки во двете на нашата земја, и празник исто така, влијае на превозот. можете да добиете врвен бренд квалитет по најдобра фабрика цена тука, само pls контактирајте со нас слободно се што ви е потребно. O Кутија е и ние не може да ја испорача без вашиот телефон за контакт број. ако вашата земја не може да бидат избрани на aliexpress , pls се зборува за нас. Колку скоро ќе ми пратката пристигнува ?
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најсигурни & достапен начин на превозот услуга. Ве молам само љубезно ве молиме почекајте, ќе пристигнат наскоро.
DHL,UPS-от и Fedex вообичаено трае 3-5 дена за да стигне до вас. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се задоволни.
EMS нормално ти стигне во 7-15 дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се најде решение за да се исполнат вашите барања и подобрување на задоволството на
. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Некои земја обичај ќе бидат строги, па превозот време на овие земјата понекогаш може да биде подолг од другите : Бразил, Индија,велика Британија ,и др. Само што помина Обичај, тогаш може да се покаже ажурирани информации. ако сте биле од овие земјата, pls се пациент, тој ќе пристигне во време. Но, тоа треба да биде во нашите вети ракување со времето.Тоа може да биде предаден на мојата земја?
Ние можеме да брод ставки 98% земји во светот.
Сепак, кога станува збор за одмор или викенд, тоа ќе бидат неколку дена и подолго. Ние може да наплата или да го препрати до вас.


Карактеристики на производот

Материјал:
J3 2017 J330 J3 Про, J5 2017 J530 J5 Про, J7 2017 J730 J7 Про
дизајн:
Еднорог,Животно,Симпатична,Флорални,Гроздобер,Ткаеше,Фламинго
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
Иновации
Карактеристики:
3D Кактус Фламинго Еднорог Цртан филм Бонбони TPU Силикон Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
5.0 inch / 5.2 inch / 5.5 inch
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Монтиран Случај
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J3 J5 J7 2017 J330 J530 J730 Про Европската Верзија
Функција:
Заштитни Случај Мобилни Видиме Покритие За Samsung S6 S7 S8 S9 Плус
Мало Пакет:
Јасно Opp Вреќа Поли Торба
Поддршка:
Трговија На Големо / Dropshipping / Продажба На Мало
квалитет:
Висок Квалитет На Врвот На+++++
Материјали:
Мека TPU Силикони
Тип:
Новата 3D Симпатична Луксузни Моден Бренд Заштита Случај Тренд Додатоци
дизајн:
Еднорог Фламинго Кактус Растение Животно Тенок Телефон Случаи Задниот Поклопец
боја:
Сина, Розова Топла Розова Бела Виолетова
Функција:
Анти-несреќа , Анти-scrash, Анти-нечистотија Валкани Отпорни

Поврзани производи