• Цената е намалена.
  • Свеж
бесплатен превозот!!! Автомобил табла опфаќа за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Стариот Lavida 2008-2011 Висока Конфигурација Десната рака диск

бесплатен превозот!!! Автомобил табла опфаќа за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Стариот Lavida 2008-2011 Висока Конфигурација Десната рака

 
DEN 1919.52
DEN 998.00

Стока
Во продавницата

Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.com/store/327937 Различни автомобил за различни табла душеци, па ве молиме да го проверите вашиот автомобил 's модел, години, за да бидете сигурни дека подот мат ако тоа одговара на вашиот автомобил правилно, можете да кликнете на овој линк за да знам повеќе за во автомобил додатоци, aliexpress. И стоки ќе бидат означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Ве молиме контактирајте со нас пред да'повторно ќе остави негативни или неутрални повратна информација(1-3stars), сакате можете да не контактирате во прв пат кога ќе го направите ова, Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме дозволете ни да konw пред и кога ќе ги нарачате. Целосна paymnet мора да се направи во рок од 7 дена откако ќе ставање на ред или цел ќе се невалидни или укинат од страна на sitem. Превозот Кина Пост Воздух Mail зема 15-30 дена да брод на светот обично, ако ви се исполнат на шопинг зафатен сезона,времето за испорака ќе биде одложен за 10-25 дена.Ова е нова технологија, дизајн автомобил дент поправка tools, и ќе се поправи автомобилот Авто дент тело, ако'повторно се заинтересирани за нив, може да кликнете на овој линк за да знам, aliexpress. Сите се враќаат предмети мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ние ќе ви ја испратиме Стоката во рок од 5-7 работни дена откако ќе го примените вашиот paymnet, ако плаќањето не е avaliable, вашата цел ќе биде автоматски купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Ние'повторно honsetly сакаат почитувани клиентот може да обезбеди детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога ќе ги нарачате. Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени, рбет и така натаму.) Наплата на Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Ви благодариме за вашето разбирање. Покрај тоа, купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Ве молиме кликнете за да добијат сини картони пред купување на производот, кога плаќање не't заборавајте да го користат, ви благодариме!
Сликата на вашиот предмети :
здраво драги пријатели, ако примите рампа модел не поддржуваат ќе автомобил , ве молиме прво време да контактирате со мене , јас веднаш ќе комуницира со вас , и да си одат за да се реши проблемот , ве молиме да не't open спор ,ви благодариме!
Ве молиме потврдете го на табла како исто како твое автомобил
За "Фолксваген" Стариот Lavida 2008-2011 години Висока Конфигурација (десната рака диск)
Детална слика за прецизно сечење :
Како да се инсталира : ве молиме видете на слика
За нас : Ние'повторно ОЕМ PDR алатки што компанијата, да обезбеди различни автомобил дент поправка алатки за многу познати компании од целиот свет ,ние имаме повеќе од 13 години experiece за изработка на авто тело дент поправка алатки,што може да се направи најдобро PDR алатки и да ви даде најдобра Технологија. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5stars)за нас ,ако сте задоволни со нашите производи и услуги.com/store/610690
Плаќање Можеме да го прифатиме услови за плаќање со ВИЗА, Матер картичка, Webmoney, Boleto и кредитна картичка, најдобар начин е директно онлајн плаќање,можете да изберете за себе .


Карактеристики на производот

Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
FUWAYDA
Тип На Објект:
Налепници
Име:
GLCC
категорија:
табла опфаќа
Материјал Тип:
Полиестер
Поддршка за:
За Фолксваген Стариот Lavida 2008-2011 години
функција 1:
заштитник автомобил табла Анти-напукнување
Карактеристика 2:
Намалување на температурата на инструмент-таблата
функција 3:
Подобрување на безбедноста на сообраќајот на
карактеристика 4:
намалување на сончева светлина рефлексивни

Поврзани производи