• Цената е намалена.
  • Свеж
5 Насоки Хематит монистра ѓердан лист вол коска Pendant,крстот CZ циркон Микро отвори кристал Шарм Boho ѓердани за жените NK151

5 Насоки Хематит монистра ѓердан лист вол коска Pendant,крстот CZ циркон Микро отвори кристал Шарм Boho ѓердани за жените NK151

 
DEN 3840.00
DEN 3456.00

Стока
Во продавницата

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Хематит камен,ox коска Количина : 5 Насоки Синџир Должина : Околу 80см (1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
вол коска големина : 25*85mm Хематит мушка : 3 мм Боја : Како на сликата
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
JUSTWELL
Метали Тип:
Никој
Синџир Тип:
влакно
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
NK151
Pendant Големина:
25*85mm

Поврзани производи