• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ LCD Екранот За Samsung PL50 PL51 PL60 L310W M310W SL202 SL420 L313 Дигитална Камера Поправка на Дел + Осветлување

НОВИ LCD Екранот За Samsung PL50 PL51 PL60 L310W M310W SL202 SL420 L313 Дигитална Камера Поправка на Дел + Осветлување

 
DEN 379.20

Стока
Во продавницата

НОВИ LCD Екранот За Samsung PL50 PL51 PL60 L310 W M310 W SL202 SL420 L313 Дигитална Камера Поправка на Дел + Осветлување
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници." Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички da желудник (како што се намалувањето на производот)


Карактеристики на производот

Екран На Допир:
No
LCD Комплет:
No
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Бренд Име:
DH
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Samsung

Поврзани производи