• Цената е намалена.
  • Свеж
3D Шарени Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T285 Smart Cover Таблета Мода Цртан филм Силикони СТП Кожа Маска

3D Шарени Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T285 Smart Cover Таблета Мода Цртан филм Силикони СТП Кожа Маска

 
DEN 601.92
DEN 421.00

Стока
Во продавницата

3 D Шарени Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T285 Smart Cover Таблета Мода Цртан филм Силикони СТП Кожа Покрие Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет. случај Само се Вклопуваат За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280 7.0 инчен


Карактеристики на производот

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
Cisoar
Ширина:
7inch
Стил:
Моден
Должина:
7inch
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Пакет:
No
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
кожа
is_customized:
Yes
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
5 Модели Мода Насликани Слики Случај
CP1:
Школка Capa Став Carcasa За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280
CP2:
Преубава, Симпатична и модни Случај
CP3:
СТП Случај За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 T280 T285 СМ-T280

Поврзани производи