• Цената е намалена.
  • Свеж
5Pieces diy дијамант сликарство полн плоштад-home-дијамант везови мозаик крстот stitchbeads рачно производство Дом Свадба декорација

5Pieces diy дијамант сликарство полн плоштад-home-дијамант везови мозаик крстот stitchbeads рачно производство Дом Свадба декорација

 
DEN 2160.00
DEN 1534.00

Стока
Во продавницата

ГОЛЕМИНА 20 CMX30 CMX2,20 CMX40 CMX2,20 CMX50 CM
Добредојдовте на KEXINZU продавница Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот нас да Изберете шаблон Тип: / / / / / Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Кликнете на сликата подолу за да го изберете custom фото
Забелешка Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Карактеристики на производот

Големина:
Square diamond, Round diamond
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Стил:
Европски и Американски Стил
Материјал:
Смола
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
kexinzu
Рамка:
No
Број на Бои:
Според сликата
По-продажбата на услугата:
Одлични
фабриката штекер:
брза испорака
квалитетот на производот:
Одлични
боја:
според слика
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштадот/Круг
Стил:
Популарната
Дијамант Тип:
3D,5D
Pasting Област:
Целосна
Испорака Брзина:
Висока-Брзина

Поврзани производи