• Цената е намалена.
  • Свеж
(5piece) Нов 81162 NCP81162 NCP81162MNR2G QFN-16 Чипсет

(5piece) Нов 81162 NCP81162 NCP81162MNR2G QFN-16 Чипсет

 
DEN 426.24

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
NCP81162MNR2G
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Пакет:
QFN-16

Поврзани производи