• Цената е намалена.
  • Свеж
RCGT10T3 MO АК H01 RCGT 10T3 MO Алуминиум машина сечилото Вметнете Алатка за Сечење вртење алатка CNC Алатки AL +МЕТАЛНИ Легури дрво

RCGT10T3 MO АК H01 RCGT 10T3 MO Алуминиум машина сечилото Вметнете Алатка за Сечење вртење алатка CNC Алатки AL +МЕТАЛНИ Легури

 
DEN 1286.40
DEN 656.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Обложување:
Специјален третман
Тврдост:
92
Број На Модел На:
RCGT10T3MO АК H01
Бренд Име:
SWIS
Материјал:
Волфрам Карбид
Употреба:
Надворешни Вртење Алатка

Поврзани производи