• Цената е намалена.
  • Свеж
NAVIFORCE Mens Воена Кварц се Види Мода Спорт рачен часовник LED Аналогно-Дигитални Часовници Мажите Кожа за на Рака Relogio Masculino

NAVIFORCE Mens Воена Кварц се Види Мода Спорт рачен часовник LED Аналогно-Дигитални Часовници Мажите Кожа за на Рака Relogio

 
DEN 2144.64
DEN 1137.00

Стока
Во продавницата


Опис на производот : Случај Дијаметар : 46mm Бенд Ширина : 22mm Бенд Должина : 25cm(Прилагоди) Движење : Јапонија Miyota Огледало Материјал : Hardlex Случај Материјал : Алуминиум Бенд Материјал : Кожа Затворач : Тока Тежина : 107g


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Повеќе Време Зона,Престане да се Види,да се Врати Светлината,Заврши Календарот,Хронограф,Светлечки Раце,Авто Датум,Аларм,Repeater
Бендот Должина:
25cm
Движење:
Кварц,Двоен Дисплеј
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бренд Име:
NAVIFORCE
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
14mm
Број На Модел На:
N9128
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
22mm
Dial Дијаметар:
46mm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Отпорност На Вода Длабочина:
30 m
Бендот Со:
20мм до 29mm
Тип На Објект:
Рачни часовници
Тежина:
107g
Состојба:
Нов со ознаки
Пол:
Мажи

Поврзани производи