• Цената е намалена.
  • Свеж
Лето Стил Бел Кристал Љубов Срцето Pendant Пандора Хривнија Алка Златна Боја Школка Шарм Нараквици За Жена Накит Подароци

Лето Стил Бел Кристал Љубов Срцето Pendant Пандора Хривнија Алка Златна Боја Школка Шарм Нараквици За Жена Накит Подароци

 
DEN 163.68
DEN 123.00

Стока
Во продавницата


Лето Стил Бел Кристал Љубов Срцето Pendant Бренд Хривнија Алка Златна Боја Школка Шарм Нараквици За Жена Накит Подароци


Карактеристики на производот

Должина:
65mm
Бренд Име:
HOMOD
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Бакар,Цинк Легура
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Тензија Планината
Обликотшема:
Капка Вода
Синџир Тип:
Змија Синџир
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
[email protected]
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Животната средина:
Никогаш Не Боли Раката
Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Нараквици
Апликации:
Свадба, Ангажман, Партија, Годишнина...
Должина:
18cm,19cm, 20cm, 21cm
Шарм Тип:
кристал шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Поврзани производи