• Цената е намалена.
  • Свеж
3 бои Прст прстен Круг 4mm Sona циркон cz Жолто Злато Исполнет 925 сребрен Enagement Свадба Бенд Прстени за жени Мажи Накит

3 бои Прст прстен Круг 4mm Sona циркон cz Жолто Злато Исполнет 925 сребрен Enagement Свадба Бенд Прстени за жени Мажи Накит

 
DEN 5232.00

Стока
Во продавницата


Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 1-3 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи). Тоа обично трае 7-12 работни дена за САД, 15-30 работни дена да го други областа на светот.? Купувачот адреса регистриран на Paypal ќе бидат приоритетни за превозот адреса, ако сакате да го користите други превозот адреса, pls контактирајте со нас на прво место. Препорачана Превозот е достапен додека дополнителен надоместок ќе се наплатува. Ако треба, pls се чувствуваат слободни да контакт.
Ако вашиот предмет ќе пристигне во задоволување состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек,? ние ќе го прават истото foryou. Ако не е така, ве Молиме Контактирајте ме во рок од 7 дена по добивањето на објектот, јас ќе замена или рефундирање на вас? пари (s/h не се враќа). Сè може да се реши без да остават негативен фидбек. Јас ќе се обидам моето најдобро да ги реши сите проблеми.


Карактеристики на производот

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
vecalon
Површината Ширина:
6mm
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Жолто Злато Исполнет
Главниот Камен Големина:
4mm*4mm
Подарок за:
мајка/жени/сопруга/жена/девојка/жена
Повод:
ангажирање/weddding/партија/годишнина/роденден
прстен кутија:
Yes
Прстен Големина:
САД 5/6/7/8/9/10

Поврзани производи