• Цената е намалена.
  • Свеж
31*13.3*11CM лак Рек 3 Слоја Јасно Акрилик Шминка Организатор Козметички Кармин Накит Екранот Стојат Носителот

31*13.3*11CM лак Рек 3 Слоја Јасно Акрилик Шминка Организатор Козметички Кармин Накит Екранот Стојат Носителот

 
DEN 732.96
DEN 513.00

Стока
Во продавницата

Функција : -Слоеви скала дизајн, подобро да се прикаже козметика -Овој случај е совршен за шминка организирање и прикажување и тоа може да функционира како накит држачот. -Зема нередот од вашиот дневен козметички-Чувајте ги вашите шминка уредни и чисти. Карактеристики : 3 слоеви за ноктите полирање,кармини, тенок парфеми spritzers, цилиндрични прав контејнери и др. Елегантни и компактен дизајн. Совршен за вашата коса бендови, клипови,фондации и blushes. Тоа може да се стави во вашиот облекување маса, плакар, бања контра. Овие се види преку контејнери направи поубав начин да се прикаже и да се организираат сите ваши најчесто козметика. Спецификации : Тип : Козметика Организатор Случај Боја : Јасно Материјал : Акрилик Големина : 31*13.3*11cm N ail полски екранот број : 30pcs ( Големина : 3x3cm ) Пакетот вклучува : 1 x Акрилик Козметички Кутија
Ве молиме Имајте во предвид : 1)Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка 2)Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика 3)Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање


Карактеристики на производот

боја:
Јасно
Бренд Име:
Quchekit
Инсталација Тип:
Кат Тип
Нема. на Групи:
Три-Слој
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
S003
Применливи Простор:
Гардероба
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Материјал:
Акрилик
Употреба:
шминка организатор складирање
Големина:
31*13.3*11CM
боја:
Јасно
Инсталација Тип:
Топ Вметнување Тип
Тип:
Лак за складирање
тип 2:
Кармин екранот носителот

Поврзани производи