• Цената е намалена.
  • Свеж
PEONFLY Жена Чорапи корејски Цртан филм Був Личност Памучни Чорапи Канистер Целосна Памук Вентилација Чорапи

PEONFLY Жена Чорапи корејски Цртан филм Був Личност Памучни Чорапи Канистер Целосна Памук Вентилација Чорапи

 
DEN 115.68
DEN 87.00

Стока
Во продавницата

Нашите производи имаат бренд производители на име на обработка, ниски цени, обезбедување на квалитет. Поддршка на големо, голем број на добредојдени да се консултирате со нас. Предмет Тип : Чорапи Материјал : 80%Памук, Sock тип : Средината цевка Боја : Стил за избор, како слика покаже Стил : Мода Функција : Дише, антибактериски Состојба : 100% Сосема Нов
ЖЕНИТЕ големина : EUR36-40
USA5-7.5


Карактеристики на производот

Бренд Име:
Peonfly
Материјал:
Памук,Spandex
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
653
Објектот Должина:
22-25
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Цртан филм
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Производ Возраст Класификација:
Возрасни чорапи

Поврзани производи