• Цената е намалена.
  • Свеж
вбризгување на гориво 0445110808 ,дизел мотор делови инјектор собранието 0 445 110 808

вбризгување на гориво 0445110808 ,дизел мотор делови инјектор собранието 0 445 110 808

 
DEN 11952.00
DEN 9801.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте на нашата продавница ! се надеваме дека ќе имаат пријатно
шопинг искуство тука!
BOS/CH-DEN/SO-DEL/ЈЗУ-МАЧКА
Се надеваме дека се корисни за вас!
Ако имате било какви прашања,ве молиме не двоумете се да не контактирате!
За Нас се прави добра трговија со огромен асортиман на производи од Кина.
Ние се надминува вашите очекувања од нуди свежа и
високо квалитетни производи по најниски цени.
Ние сме посветени кон испорака на највисоко ниво на онлајн услуга за клиентите.
Кога ќе купите од нас - ние сакаме да се чувствувате како да сте биле лице в лице со нас во продавница.
Ако имате било какви проблеми - ве молиме испратете ни ја вашата порака на Aliexpress.
Превозот информации
Плаќање Политика
Повратни информации
• Вашето задоволство е она што ние се стремиме.
• Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ја искористам за момент да ни даде позитивен коментар.
• Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек.
• Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, комуникација често е клучот за решавање на прашања.
Повратна информација • за вашето задоволство е она што ние се стремиме. • ако сте задоволни од нашите услуги и производи, ве молиме да се земе една минута за да ни даде позитивна оценка. • ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ја напуштат еден неутрален или негативен фидбек. • ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на проблемот. повратна информација • за вашето задоволство е она што ние се стремиме. • ако сте задоволни од нашите услуги и производи, ве молиме да се земе една минута за да ни даде позитивна оценка. • ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ја напуштат еден неутрален или негативен фидбек. • ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на проблемот.


Карактеристики на производот

is_customized:
yes
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
DEFUTE
Материјал Тип:
High Speed Челик
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Модел Не:
0445110808
Нето Тежина/Бруто Тежина:
600g/700g
Сертификат:
CE , ISO9001
Олово време:
1-3 дневна
начин на плаќање:
Т/T, Western Union, MoneyGram, PayPal, И Др.
Превозот начин:
DHL, FedEx, UPS-от, ТНТ, EMS, ARAMEX, од Страна на Воздух

Поврзани производи