• Цената е намалена.
  • Свеж
Нова убавина чипка Место tablecloths маса крпа мат маска Европа лен вечера табела мат романтична свадба Декември FG794

Нова убавина чипка Место tablecloths маса крпа мат маска Европа лен вечера табела мат романтична свадба Декември FG794

 
DEN 1278.24
DEN 1176.00

Стока
Во продавницата


Нова убавина чипка Место tablecloths маса крпа мат маска Европа лен вечера табела мат романтична свадба Декември FG794
Ако ви треба други големина, pls пратете ми порака потврди акции
Пакет : 1pcs маса крпа
1 CM= 0.393 Инчен
Круг 130 CM = круг tablecloth дијаметар 130cm
Круг 100 CM = круг tablecloths diamer 100cm
Круг 150 CM = круг tablecloths дијаметар 150cm
Сите димензии се мерени рачно со отстапување (движи)во 3%. Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.
Забелешка : цената само вклучувајќи 1pcs Tablecloth, не вклучувајќи и други adornmet


Карактеристики на производот

Спецификација:
130 X 130CM, 110 X 160CM, 130 X 180CM, 150 X 230CM, 110 X 110CM, 150 X 150CM, 120 X 170CM, 140 X 200CM, RD 100CM, RD 130CM, RD 150CM
Стил:
Dobby
Употреба:
Домот,Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Отворено
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
MENHETON
Број На Модел На:
2011RN02011
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
100% Лен
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Големина:
choose on web psl

Поврзани производи