• Цената е намалена.
  • Свеж
15 инчен ЕДЕН екрани ПОС допир бензинска пумпа пос системот погодно продавница каса

15 инчен ЕДЕН екрани ПОС допир бензинска пумпа пос системот погодно продавница каса

 
DEN 10848.00
DEN 10306.00

Стока
Во продавницата


15 инчен ЕДЕН екрани ПОС допир бензинска пумпа пос системот погодно продавница каса
P/N
ХС-Б15-A(црна)
ХС-Б15-B(бело)
Процесор
INTEL ATOM D525
2.41 GHz Dual
Intel Celeron J1800
Оперативен систем
Windows XP/7
Windows XP/7/8/10
Меморија
DDR3 2 G(Изборен 4 G/8 G)
DDR3 4 G
Хард Диск
32 G SSD(Изборен 64 G/128 G или 500 G HDD)
64 G SSD
Главниот Екран
15" ПРЕДВОДЕНА BL Екранот поддршка допир функција
Клиентите екранот
LED 8 знаци екранот
Резолуција
1024*768 ; 4 : 3
Екран на допир панел
15" 5 Wire Resistive Touch Screen(Изборен Capactive Екран На Допир)
Mainborad
170mm*170mm индустриски одбор за контрола
NIC
10/100 Mbps Адаптивни мрежна картичка;
IO
1*PS/2 1*интернет пристапна 1*COM 1*LTP 6*USB 1*VGA 1*Line-OUT 1*МИКРОФОН-во
Моќност
12 V5 A(поддршка на 100~240 V)
Опкружување при работа
Температурата на работа : 0~50°C;Оперативен влажност : 10~80%
Боја
Црна/Бела


Карактеристики на производот

боја:
Б.К., Бела
Бренд Име:
HSENGPRT
Број На Модел На:
ХС-Б15
Тип:
Други
Големина:
15 inch
Производот:
пос каса
Резолуција:
1024*768 ; 4
Моќност:
12V5A(поддршка на 100~240V)
црна модел:
B15A
бела модел :
B15B

Поврзани производи