• Цената е намалена.
  • Свеж
LED USB 5V бела светлина, читање заштита на око ноќни ламби, ноќ светлина

LED USB 5V бела светлина, читање заштита на око ноќни ламби, ноќ светлина

 
DEN 264.48

Стока
Во продавницата

1. Светлина дифузија дизајн со користење на супер-светли LED светилка монистра, униформа осветленост не е блескави.
2. На метална цевка дизајн, може да се прилагоди на саканиот агол.
3 клип база на дното на кружна дупка може да бидат обесени на ѕидот на кабинетот, така што сè што е едноставен, лесен за употреба.
4.USB излез за напојување, погоден за неколку уреди.
Име : USB LED Клип Светлина
Опис :
Црна боја
Боја на светлина : бела светлина
Материјал : Метал
Изглед на вредноста : хром метал цевка дизајн
Зрак агол : 60 степени
Номинална моќност : 3 W
Напон : DC 5v
Внесување на струјата : 350 MA
Должина на цевката : 32cm
USB кабел должина : 15cm
Пакување : 1x ноќ табела светилка
Само пакет погоре, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.


Карактеристики на производот

боја:
Црна
Бренд Име:
XProject
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Објект:
Биро Светилки

Поврзани производи