• Цената е намалена.
  • Свеж
тест многу добар производ N16S-GT2-S-А2 N16S GT2 S А2 bga чип reball со топки IC чипови

тест многу добар производ N16S-GT2-S-А2 N16S GT2 S А2 bga чип reball со топки IC чипови

 
DEN 852.96

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Користи
Бренд Име:
SUHMS
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
N16S-GT2-S-А2
Примена:
компјутер
Пакет:
BGA

Поврзани производи