• Цената е намалена.
  • Свеж
CWLSP Солидна Backless Обвивка Strapless Жените се Облекуваат 2018 Лето Шпагети Рака Тенок Атмосфера Шупливи Надвор Завои Жените се Облекуваат QZ2631

CWLSP Солидна Backless Обвивка Strapless Жените се Облекуваат 2018 Лето Шпагети Рака Тенок Атмосфера Шупливи Надвор Завои Жените

 
DEN 811.68
DEN 528.00

Стока
Во продавницата


Големина Биста Половината Хип Должина CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО С 82 31.98 66 25.74 80 31.20 66 25.74 М 86 33.54 70 27.30 84 32.76 68 26.52 L 90 35.10 74 28.86 88 34.32 70 27.30
Measuerd лежи рамно, не може да биде 1~2inch разлики.
Сите големина е Азија големина,не НИ/Европска големина,ќе има 1-2 големина помала
Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување
ЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате да се вратите на објект за размена(без квалитет проблем ) , ние нема да се плати за враќање превозот
1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно, без нашите информации.
2. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
3.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
4.Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
cwlsp
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
Обвивка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Обвиткан
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Половината:
Империја
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
QZ2631
Пол:
Жените
Големина:
S,M,L
Стил:
мода/неврзан/партија
Пол:
жена/девојка/жена
Тренд:
2017 нова мода

Поврзани производи