• Цената е намалена.
  • Свеж
Fdfklak 2018 Нови Плажа Облечи за Бременост Жените Долг Ракав Chiffon Породилно Фустани Печатење на Големи Димензии Бремени Фустан М-2XL

Fdfklak 2018 Нови Плажа Облечи за Бременост Жените Долг Ракав Chiffon Породилно Фустани Печатење на Големи Димензии Бремени Фустан

 
DEN 1876.32
DEN 957.00

Стока
Во продавницата


Fdfklak 2018 Нови Плажа Облечи за Бременост Жените Долг Ракав Chiffon Породилно Фустани Печатење на Големи Димензии Бремени Фустан М-2 XL
прирачник за мерење,постојат можеби имаат 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста сугерираат тежина половината должина слободни / / / / S / / / / M 94 45-55 kg 94 / L 98 50-62.5 kg 98 / XL 102 60-70 kg 102 / XXL 106 65-75 kg 106 /
Големина на : 1, Кина големина е многу мал, ве молиме изберете за 1-3 големина поголема. 2, Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме падна слободно да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне. 3, Кога се Избере големината, ве Молиме база на вашата сопствена слика, одберете за 4-12 см поголеми. (како : биста, половината, рамо..) Плаќање : 1, ве Молиме изберете точниот начин на плаќање кој поддршка на платформата. 2, Ако имате било плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние сме на линија од 24 часа. Превозот : 1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 1-3 Дена 3. Превозот Време : Usually15-35 дена по воздушен mail . 3-10 работни дена од Express. Напомена : 1, Ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Р egistered Воздух Пошта, ако изберете други превозот методи, не треба да плаќаат за дополнителен товар. 2, ќе се согласат дека купувачот го вратите производот назад и да се вратат пари. но, ние не се плати за врати товар. Повеќе Служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : 1, Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда коментар, ние ќе биде многу благодарен 2, Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да даваат лоши коментари, ние ќе ви даде задоволни решение. Контакт Со Нас На : 1. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме кога прават плаќање, 2, ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се избави не успеа!


Карактеристики на производот

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Декорација:
Никој
Силуета:
Директно
Јака:
Брод Вратот
Фустани Должина:
Средината На Теле
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Fdfklak
Големина:
M,L,XL,XXL
боја:
Жолта

Поврзани производи