• Цената е намалена.
  • Свеж
Зум Телескоп 10x22 Виткање Двоглед со слаба Светлина Ноќ Визија за надворешна птица гледа патување лов кампување

Зум Телескоп 10x22 Виткање Двоглед со слаба Светлина Ноќ Визија за надворешна птица гледа патување лов кампување

 
DEN 1344.00
DEN 793.00

Стока
Во продавницата


Зум Телескоп 10x22 Виткање Двоглед со слаба Светлина Ноќ Визија за надворешна птица гледа патување лов кампување


Карактеристики на производот

боја:
Црна
Бренд Име:
sikla
Тип:
Двоглед
Број На Модел На:
1022
Зголемување:
10X
растојание на излез ученик:
100
Употреба:
Воена телескопи астрономски телескопи цивилни телескопи другите
поле на поглед:
1000
Спецификации:
10x22
Ученик дијаметар:
22
Структура:
Бинокуларна Телескоп

Поврзани производи